Wuxi Costel Turbo Industry Ltd

Profesjonalny producent Turbo

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Wuxi Costel Turbo Industry Ltd Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Odp .: Turbina Costel może podjąć się zaprojektowania i wyprodukowania wszelkiego rodzaju narzędzi (oprzyrządowania do piasku, oprzyrządowania metalowe, oprzyrządowania do rdzenia / ręcznego). Oferujemy bezpłatne doradztwo techniczne w zakresie oprzyrządowania. Usługi obejmują technikę oprzyrządowania, rozwiązania w zakresie defektów narzędzi, aplikacje CAD / CAM / CAR w narzędziach do otwierania.

  B: Obudowy sprężarek wykonane są z odlewu aluminiowego, w którym wykorzystuje się różne gatunki, odlewanie grawitacyjne i techniki odlewania piasku.
  Obudowy sprężarek zostały obrabiane ściśle według specyfikacji OEM za pomocą nowej maszyny CNC.

  C: Obudowa łożyska jest elementem nośnym elementów wirnika w turbosprężarce. Jest on podłączony do obudowy sprężarki i obudowy turbiny w celu utworzenia kompletnej turbosprężarki. Oprócz obciążenia mechanicznego elementów wirnika, wytrzymuje również obciążenie cieplne od strony turbiny.

  D: Nasze koła turbiny są wykonane ze stopów odlewniczych na bazie niklu i składają się z kilku ostrzy o kształcie przelotowym przyspawanych wokół obwodu okrągłej prowadnicy połączonej ze stalowym wałem. Ostrza turbiny zostały specjalnie zaprojektowane, aby miały ostre ostre krawędzie w obudowie turbiny; mając na uwadze, że dżonki łożyskowe są hartowane indukcyjnie i szlifowane pod kątem dokładności wymiarowej.

  Po złożeniu zespołu wirującego jest on dynamicznie i VSR (urządzenie do sortowania wibracyjnego) zrównoważone do minimalnych tolerancji, zanim zostanie wbudowane w obudowę sprężarki i turbiny.

  E: Kasety są montowane za pomocą linii automatycznej i są równoważone przez Turbo Technics VSR lub wagę schenck.

 • OEM / ODM
  Costel Turbo dostarcza turbodoładowanie i części o jakości OEM dla marek Garrett, Holset, KKK, Mitsubishi, IHI, Toyota i innych turbosprężarek, które mają szerokie zastosowanie w samochodach osobowych, ciężarowych, autobusach, przemyśle ciężkim itd.

 • R & D
  Costel Turbo podejmuje się projektowania i produkcji wszelkiego rodzaju narzędzi (oprzyrządowania do piasku, oprzyrządowania metalowe, oprzyrządowania do rdzenia / ręcznego). Usługi obejmują technikę oprzyrządowania, rozwiązania w zakresie defektów narzędzi, aplikacje CAD / CAM / CAR w narzędziach do otwierania.

  Co roku opracowujemy 30 ~ 50 rodzajów kompletnej turbosprężarki, aby zachować najnowsze osiągnięcia w przemyśle turbo.

Szczegóły kontaktu
Wuxi Costel Turbo Industry Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Benjamin

Tel: 86-510-86332358

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)